KARIÉRA

ČAŠNÍK/ČKA V SKY RESTAURANT

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Svoj čas budeš tráviť prevažne obsluhovaním zákazníkov a komunikáciou s nimi
  • Po tom, čo ťa zaučíme, budeš vedieť hosťom poradiť pri výbere jedál, nápojov a našej kolekcie prémiových vín
  • Všetky objednávky, ktoré od hostí príjmeš, im naservíruješ a aj naďalej im budeš k dispozícii, tak aby im nič nechýbalo
  • Aby sa zákazníkom lepšie rozhodovalo pri výbere jedál, mal by si mať prehľad o tom, čo im u nás ponúkame – o zložení jedál a o tom, ako prebieha ich príprava

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Za dobre odvedenú prácu ťa radi odmeníme, a to nielen dobrou plácou
  • Spoločnosť Jetage ťa raz ročne vezme na vyhliadkový let okolo Trenčína úplne zadarmo (spoločnosť ti môžu robiť aj tvoji blízki)
  • Pracovať budeš v mladom a dobre naladenom kolektíve
  • Dynamickú prácu ti bude spríjemňovať aj vynovený dizajnový interiér, moderné vybavenie a krásne prostredie trenčianskeho letiska

Požiadavky na zamestnanca

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Do nášho tímu hľadáme v prvom rade človeka, ktorého baví a napĺňa práca s ľuďmi😊
  • Očakávame, že budeš asertívny a samostatný, no zároveň so zmyslom pre tímovú prácu
  • Zverené úlohy budeš vykonávať pohotovo a zodpovedne
  • Pred zákazníkmi reprezentuješ celú reštauráciu, preto musíš byť pozorný, zdvorilý a komunikatívny
  • Prax v gastronomickom odvetví radi uvítame

Svoje CV posielaj na e-mail: info@penzionletisko.sk

Alebo nás kontaktuj telefonicky: 0948 233 530